
Produkty
Kaspersky Hybrid Cloud Security for DevOps
“Security as code”, czyli wypełnianie luki pomiędzy wdrożeniem a bezpieczeństwem informacji
Czołowa ochrona kontenerów dla DevOps
-
Szeroki wachlarz obsługiwanych platform
Rozwiązanie Kaspersky Hybrid Cloud Security domyślnie integruje się z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, platformami konteneryzacji i wirtualizacji, jak również lokalnymi i globalnymi dostawcami infrastruktury w postaci usługi.
-
Ochrona łańcucha dostaw
Skanowanie repozytoriów lokalnych i zdalnych zapobiega atakom na najwrażliwsze zasoby poprzez zainfekowanie łańcucha dostaw.
-
„Security as a code”
Interfejsy skryptowe i programowania umożliwiają przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa na żądanie, rozszerzając procesy CI/CD i zapewniając podejście DevSecOps.
Obszary wykorzystania
-
Bogate opcje integracji umożliwiają zastosowanie podejścia „security as a code”
Kompletny zestaw narzędzi oraz interfejsów potrzebnych do wykorzystywania wszystkich aspektów podejścia „security as a code”, które pozwalają ograniczać wdrażanie oprogramowania i przyspieszyć tworzenie i dostarczanie aplikacji bez zmniejszania wydajności.
- Integracja platform CI/CD (np. Jenkins) upraszcza tworzenie i automatyzację procesów
- Skanowanie po podłączeniu (OAS) i na żądanie (ODS) kontenerów, obrazów i repozytoriów lokalnych i zdalnych
- Monitorowanie przestrzeni nazw, elastyczna kontrola zakresu skanowania oraz możliwość skanowania różnych warstw kontenerów pomaga postępować zgodnie z najlepszymi praktykami
-
Niezrównana ochrona na poziomie jądra
Firma Kaspersky jest znana z wiedzy specjalistycznej z zakresu bezpieczeństwa oraz najnowocześniejszej technologii ochronnej. Oferujemy:
- Ochronę nowej generacji przed ransomware i bezplikowymi szkodliwymi programami
- Ochronę przed zagrożeniami z internetu (IPS/IDS)
- Ochronę przed ransomware dla systemów operacyjnych gości i danych współdzielonych
- Wykorzystującą chmurę ochronę serwera
- Ochronę przed exploitami
- Wzmacnianie systemu
- Monitorowanie integralności plików
- Inspekcję dzienników
- Ochronę kontenerów
-
Ujednolicona orkiestracja
W pełni skalowana konsola ułatwia zarządzanie wszechstronną ochroną:
- Automatyczne wdrażanie
- Zarządzanie oparte na zasadach
- Łatwość zarządzania
- Hierarchia serwera zarządzania
- Skalowalność wdrożona domyślnie — aż do 100 000 zasobów w chmurze zarządzanych za pośrednictwem pojedynczego serwera
- Dostęp do szerokiego wachlarza konfiguracji
- Szczegółowa kontrola dostępu w oparciu o role (RBAC)
- Szeroka widoczność z elastycznym tworzeniem raportów i pulpitów
24/7
Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi
Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.
Dokumenty techniczne
Dowiedz się więcej od naszych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa
Obsługiwane platformy
Pełna lista obsługiwanych platform i ograniczeń znajduje się na stronie support.kaspersky.com
Zagrożenia
Twórcy oprogramowania działają pod ciągłą presją w zakresie szybkości działania, dokładności i innowacji. Istnieje wiele elementów zmiennych, a wymogi w zakresie bezpieczeństwa mogą stanowić element krytyczny zagrażający efektom, na które pracuje cały dział. Jednak izolowanie bezpieczeństwa od procesów krytycznych nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nieadekwatna ochrona szkodzi firmie i negatywnie wpływa na kluczowe wskaźniki programistów, takie jak częstotliwość wdrażania, dostępność czy średni czas wykrycia.
Brak ochrony na kluczowych punktach kontrolnych cyklu rozwoju oprogramowania może narazić Twoją infrastrukturę i produkt oraz wpływać na wizerunek i relacje firmy z partnerami i klientami.
W przypadku działów programistycznych łańcuch dostaw ma znaczenie krytyczne. Brak odpowiedniej „dezynfekcji” i kontroli sprawia, że szkodliwe lub dziurawe obrazy mogą zostać pobrane nawet z oficjalnych repozytoriów i pozostawać niewykryte nawet przez wiele miesięcy.
Brak interfejsów integracji prowadzi do fragmentacji automatyzacji, konieczności wykonywania pracy ręcznie i nadmiernego skomplikowania procesów, a ostatecznie może skutkować stratą czasu i przeoczeniem incydentów bezpieczeństwa.
Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.