24/7
Rozwiązania
Ochrona Internetu Rzeczy i systemów wbudowanych
Minimalizowanie ryzyka i eliminowanie zagrożeń dla cyberbezpieczeństwa systemów IoT i urządzeń z systemami wbudowanymi
Podstawowe informacje
-
Ochrona od podstaw
Rozwiązania Kaspersky oferują wszelkie narzędzia do zabezpieczania każdego oprogramowania i elementu sprzętowego we wzajemnie połączonych systemach, a także umożliwiają utworzenie łańcucha zaufania bez nadmiernego obciążenia poszczególnych systemów lub urządzeń czy ograniczania ogólnej elastyczności.
-
Ochrona wbudowana na poziomie systemu operacyjnego
System operacyjny KasperskyOS został zaprojektowany w celu ochrony różnorodnych i złożonych systemów wbudowanych przed konsekwencjami ataków wirusów i hakerów czy szkodliwego oprogramowania poprzez wymuszenie separacji i egzekwowania zasad.
-
Ochrona elementów osadzonych
Wzmocnij i zabezpiecz swoje osadzone urządzenia i komputery z systemem Microsoft Windows dzięki rozwiązaniu, które zostało utworzone w celu zoptymalizowania bezpieczeństwa podstawowych systemów z ograniczoną ilością pamięci, które nie wymagają ciągłego serwisowania czy łączności z internetem.
-
Ochrona w branży motoryzacyjnej
Wbudowana ochrona wykorzystująca technologię KasperskyOS jako jednej bezpiecznej bramy w ECU, a także wielu usług do oceny stanu ochrony, które spełniają potrzeby współczesnych i przyszłych samochodów połączonych z internetem.
Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi
Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.
Dokumentacja techniczna
Dowiedz się więcej od naszych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa
Zagrożenia
Ponieważ urządzenia osadzone są bardzo podatne na działania zdalne, w celu zwiększenia ich bezpieczeństwa izoluje się je od internetu. Jednak podejście to powoli ulega zmianie za sprawą cyfrowej transformacji oraz Internetu Rzeczy. Wzajemnie połączone komponenty potrzebują ochrony holistycznej, która zabezpieczy je przed:
-
kradzieżą i wykorzystaniem danych poufnych i służących do logowania,
-
atakami ransomware i szyfrującymi szkodliwymi programami,
-
zastosowaniem nieautoryzowanego oprogramowania układowego,
-
zdalnym dostępem i atakami przy użyciu urządzeń mobilnych,
-
pozyskiwaniem danych użytkowników i atakami typu man-in-the-middle,
-
wykorzystaniem luk w aplikacjach.
Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.